دست از راحت طلبی برداريد. فقط زماني پيشرفت خواهی کرد که با سختيها و مشکلات مقابله کنيد
کاربر گرامی ، لطفا با یکی از مرورگرهای زیر از سایت بازدید کنید تا بهتر بتوانید از تمامی مطالب استفاده نمایید

آموزش ساختن توپ راه راه در فتوشاپ

 • دسته: آموزش فتوشاپ »


  شاید بعضی کاربران میخواهند با فتوشاپ توپ راه راه بسازند اما بلد نیستند. نگران نباشید. ما این آموزش را رایگان اینجا قرار دادیم تا مشکل شما در رابطه با این موضوع برطرف شود.

  اول فتوشاپ را باز کنید و مثل تصویر زیر از منوی File گزینه New را انتخاب کنید.  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171245.jpg  حالا دقیقا باید شکل زیر برای شما ظاهر شود. اگر مشخصات پنجره شما با تصویر زیر فرق داشت اونارو دقیقا مثل تصویر زیر تنظیم کنید و ok را بزنید.  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171246.jpg  حالا مثل تصویر زیر شماره 3 را انتخاب کنید و بعد شماره 4 را انتخاب کنید.  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171247.jpg  حالا مثل تصویر زیر خط ها را ایجاد کنید.  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171248.jpg  حالا کلید Shift را بگیرید و کلید F5 را بزنید و مثل تصویر زیر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید و یک رنگ به سلیقه خودتان انتخاب کنید و بعد OK را بزنید.  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171249.jpg  حالا کلید Ctrl+D را بزنید تا علامتها برداشته شوند. وقتی رنگ را انتخاب کنید مثل تصویر زیر خواهد بود. البته من رنگ آبی را انتخاب کردم شاید شما رنگ دیگری را انتخاب کرده باشید و رنگها باهم فرق داشته باشند.  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171250.jpg  حالا مثل تصویر زیر از منوی 3D روی گزینه های مشخص شده کلیک کنید.  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171251.jpg  حالا تصویر زیر باید ظاهر شود.  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171252.jpg
  حالا اگر همان تصویر را ذخیره کنید مثل تصویر زیر خواهد بود.
  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/171253.jpgراهنمای نصب

راهنمای نصب:


راهنمای دانلود: در صورت مشکل داشتن لینک دانلود لطفاً از طریق پشتیبانی و یا از قسمت نظرات پایین همین صفحه اطلاع دهید تا لینک بررسی شود. با نرم افزار مدیریت دانلود ( اینترنت دانلود منیجر ) دانلود نمایید.

مشخصات

فرمت :

زبان :

تعداد صفحه :

اندروید مورد نیاز :

نویسنده : زینال
تاریخ ارسال این مطلب : 1392/09/22
عنوان این مطلب : آموزش ساختن توپ راه راه در فتوشاپ
دسته : آموزش فتوشاپ »
آدرس کوتاه این مطلب : www.zeynal.ir/1683.html

نظرات شما

نظر شما
نام شما:
ایمیل:
وبسايت:
کد تایید:
نظر خود را در کادر زیر بنویسید

پسورد تمامی فایلهای فشرده شده www.zeynal.ir می باشد.

دانلود Hamrah site zeynal v5.3 - نرم افزار همراه سایت زینال


 • http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/375276.jpg


  برنامه همراه سایت زینال در نسخه اندروید منتشر شد. شما کاربران با نصب این برنامه در گوشی اندروید خود ، میتوانید به راحتی از سایت بازدید کرده و از به روزرسانی آن آگاه شوید. با نصب این برنامه در گوشی موبایل یا تبلت ، در هر جا که باشید میتوانید از سایت بازدید نموده و از مطالب آن استفاده کنید.