دست از راحت طلبی برداريد. فقط زماني پيشرفت خواهی کرد که با سختيها و مشکلات مقابله کنيد
کاربر گرامی ، لطفا با یکی از مرورگرهای زیر از سایت بازدید کنید تا بهتر بتوانید از تمامی مطالب استفاده نمایید

دانلود مرورگر Saina v2.0.1 - ساینا

 • دسته: مرورگر اینترنت »


  http://www.samenblog.com/uploads/z/zeynal/172278.jpg
  مرورگر ایرانی ساینا
  اجرای این طرح با همکاری مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت متما شرکت ایمن رایانه امیرکبیر و مپنا به سفارش سازمان فناوری اطلاعات ایران نهایی شده است. امنیت بالا در این مرورگر فارسی امکان شخصی سازی نحوه نمایش صفحه وب، دانلودگر ویدئو و امکان مرتب سازی بر اساس پربازدیدترین، محبوب ترین و جدیدترین سایتها را از جمله امکانات این مرورگر میباشد. مرورگر ایرانی به شکل متن باز، اپن سورس، طراحی شده و علاوه بر اینکه بومی سازی شده، استفاده از یک سری خدمات مانند پشتیبانی از زبان فارسی، تغییر تم، شکل و کدهای امضای الکترونیکی را پشتیبانی میکند. مرورگر یک نرم افزار است که کامپیوتر کاربر را از طریق پروتکلها شبیه سازی میکند تا کاربر بتواند آدرس و صفحات مورد نظر خود را ببیند معروفترین مرورگرها در فضای سایبر را فایرفاکس، کروم، اینترنت اکسپلورر تشکیل میدهند که اغلب کاربران از این مرورگرها استفاده میکنند اما در سالهای اخیر برخی شرکتهای داخلی در حوزه تولید مرورگر بومی ورود کردند که به موفقیت چندانی دست پیدا نکرده اند. هم اکنون برخی از کدهای این نرم افزار بومی سازی و فارسی شده و حتی برخی از قسمتهای این مرورگر مشابه خارجی ندارد، برای مثال بخش حمایت از خانواده در این مرورگر دیده شده تا خانواده ها این امکان را داشته باشند که اجازه استفاده بخشی از آدرسهای اینترنتی را به فرزندان خود ندهند و از طرفی امکان کنترل استفاده از IP آدرسها برای سنین مختلف در این مرورگر دیده شده است. که در فاز بعدی امکانات کنترلی برای حمایت از خانواده با ارائه سرویسهای " لیست سیاه " و " لیست سفید " افزوده خواهد شد. این مرورگر متناسب با تکنولوژی روز دنیا بوده و مشابه مرورگرهای دیگر عمل میکند اما از لحاظ طراحی متفاوت از دیگر مرورگرها است.

   راهنمای استفاده از مرورگر ساینا:
  در این صفحه توضیحاتی در مورد مرورگر ساینا ارائه خواهد شد. در نوار سمت راست، دسته بندی مربوط به مطالب و بخش های مختلف مرورگر ساینا نشان داده شده است. با کلیک بر روی هر یک از موضوعات، توضیحات مرتبط با آن موضوع ارائه خواهد شد. برای تسهیل در پیمایش موضوعات، دکمه ی بعدی و قبلی بین موضوعات قبلی و بعدی موضوع جاری جابجا میشود.

  ویژگیهای متمایز ساینا:
  زبانه‌های عمودی
  این ویژگی زبانه‌ها را به صورت عمودی در حاشیه‌ی مرورگر لیست میکند. هنگامی که کاربر به صورت همزمان با زبانه‌های زیادی کار میکند، حالت نمایش افقی زمان زیادی از کاربر برای پیدا کردن و تغییر زبانه‌ی جاری میگیرد. زبانه‌های عمودی علاوه بر مدیریت بهتر فضا، امکان دیدن تیتر همه‌ی زبانه‌ها را به کاربر میدهند. همچنین هنگامی که کاربر نخواهد لیست زبانه‌های باز شده را مشاهده کند و لازم داشته باشد که از تمام فضای مرورگر برای مشاهده‌ی صفحات وب استفاده کند میتواند این نوار حاشیه‌ای را در حالت خودکار قرار دهد و تنها وقتی نوار باز شود که کاربر با ماوس روی آن برود یا زبانه‌ای را ببندد یا باز کند. همچنین کاربر می‌تواند عرض این نوار را مطابق میل خود کم یا زیاد نماید.

  ویژگیها
  با کشیدن یک زبانه و قراردادن آن بر روی زبانه‌ی دیگری میتوان آن را به فرزند زبانه‌ی دوم تبدیل کرد. همچنین میتوان این درخت را گسترش داد. با این کار میتوان زبانه‌هایی که مرتبط هستند را به طریق مناسب دسته‌بندی کرد.

  تنظیمات
  برای دسترسی به تنظیمات این ویژگی کاربر میتواند از منوی ابزارها، گزینه‌ی زبانه‌های عمودی را انتخاب کند. در این بخش کاربر میتواند نحوه‌ی قرار گیری زبانه‌ها ( یعنی افقی / عمودی بودن آنها ) را تعیین کند.

  دو زبانه در یک صفحه
  این ویژگی امکان نمایش دو زبانه را در یک صفحه میدهد. دو. زبانه به صورت افقی یا عمودی میتوانند به نمایش گذاشته شوند. هنگامی که کاربر بخواهد از تمام فضای مرورگر برای مشاهده‌ یک صفحه وب استفاده کند، میتواند آن را در حالت تک زبانه ای قرار دهد همچنین کاربر میتواند اندازه زبانه ها را مطابق میل خود تغییر دهد.

  ویژگیها
  دو زبانه در یک صفحه برای برآورده شدن کاربردهای زیر طراحی شده است:
  - ایجاد ساختارهای افقی و عمودی برای مشاهده همزمان دو آدرس URL در یک صفحه
  - بازگشت به حالت پیش فرض ( تک زبانه‌ای )
  - تخصیص آدرس دلخواه به زبانه‌ها
  - بسط و گسترش اندازه زبانه‌ها
  - امکان حرکت ( Scroll ) همزمان دو زبانه

  فعال سازی ویژگی دو زبانه در یک صفحه
  برای دسترسی به این ویژگی، از منوی زبانه، گزینه‌ی ساختار جدید، یکی از دو زیر منوی دو زبانه - افقی یا دو زبانه - عمودی باید انتخاب شود. در زیر منوی دو زبانه - افقی دو زبانه زیر هم و به صورت افقی نمایش داده میشوند و در زیر منوی دو زبانه - عمودی، دو زبانه کنار هم و به صورت عمودی نمایش داده می‌شوند.

  تخصیص زبانه
  این گزینه به کاربر امکان تخصیص آدرس URL دلخواه به زبانه‌ مورد نظرتان را میدهد.

  تک زبانه‌ای
  این گزینه برای بازگرداندن مرورگر به حالت قبل از دو زبانه‌ای میباشد. با انتخاب این حالت، کاربر تنها یک آدرس را در مرورگر مشاهده میکند.

  بسط زبانه
  این گزینه به کاربر این امکان را میدهد که زبانه مورد نظر خود را بسط داده و بزرگتر از زبانه دیگر مشاهده کند و با توجه به سلیقه ونظر خود اندازه آن را تغییر دهد.

  همزمانی
  این گزینه به کاربر این امکان را میدهد که دو زبانه موجود در صفحه را همزمان بالا و پایین یا چپ و راست ببرید ( Scroll همزمان دو زبانه )

  مشاهده زبانه‌ها
  این گزینه به کاربر این امکان را میدهد که بین دو حالت دو زبانه‌ای و تک زبانه‌ای سوئیچ کند. در واقع با انتخاب این گزینه، زبانه‌های منتخب نمایش داده میشوند و با برداشتن تیک کنار این گزینه، به حالت تک زبانه‌ای برمیگردد.

  کنترل والدین:
  این پکیج به منظور مسدود نمودن دسترسی فرزندان به سایتهایی که توسط والدین آنها مشخص شده‌اند طراحی شده است.

  ویژگیها
  این پکیج میتواند پیوندهایی را که به صفحات مسدود شده ارجاع میکنند، از کار بیاندازد.
  برای دسترسی به این پکیج از منوی ابزارها، گزینه‌ی کنترل والدین باید انتخاب شود. لیست آدرسهای مسدود شده میتوانند اضافه، حذف و یا ویرایش شوند. همچنین درصورت تمایل به استفاده از لیستهای پیش‌فرض موجود در سرور ساینا، میتوان این لیستها را به مرورگر وارد کرد و یا لیست انتخابی خود را جهت استفاده در سیستم دیگری صادر نمود.
  یکی دیگر از ویژگیهای این پکیج امکان تعیین گذرواژه برای ورود به بخش تنظیمات پکیج است.
  همچنین میتوان لیست سیاه را به لیست سفید تغییر داد. در این حالت تنها سایتهایی قابل مشاهده خواهند بود که در لیست آدرسها موجود باشند.  حجم: 22 مگابایت
  پسورد فایل فشرده شده:  www.zeynal.ir

  دانلود


راهنمای نصب

راهنمای نصب:


راهنمای دانلود: در صورت مشکل داشتن لینک دانلود لطفاً از طریق پشتیبانی و یا از قسمت نظرات پایین همین صفحه اطلاع دهید تا لینک بررسی شود. با نرم افزار مدیریت دانلود ( اینترنت دانلود منیجر ) دانلود نمایید.

مشخصات

فرمت :

زبان :

تعداد صفحه :

اندروید مورد نیاز :

نویسنده : زینال
تاریخ ارسال این مطلب : 1392/10/01
عنوان این مطلب : دانلود مرورگر Saina v2.0.1 - ساینا
دسته : مرورگر اینترنت »
آدرس کوتاه این مطلب : www.zeynal.ir/1727.html

نظرات شما

نظر شما
نام شما:
ایمیل:
وبسايت:
کد تایید:
نظر خود را در کادر زیر بنویسید

پسورد تمامی فایلهای فشرده شده www.zeynal.ir می باشد.

دانلود Hamrah site zeynal v5.3 - نرم افزار همراه سایت زینال


 • http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/375276.jpg


  برنامه همراه سایت زینال در نسخه اندروید منتشر شد. شما کاربران با نصب این برنامه در گوشی اندروید خود ، میتوانید به راحتی از سایت بازدید کرده و از به روزرسانی آن آگاه شوید. با نصب این برنامه در گوشی موبایل یا تبلت ، در هر جا که باشید میتوانید از سایت بازدید نموده و از مطالب آن استفاده کنید.