دست از راحت طلبی برداريد. فقط زماني پيشرفت خواهی کرد که با سختيها و مشکلات مقابله کنيد
کاربر گرامی ، لطفا با یکی از مرورگرهای زیر از سایت بازدید کنید تا بهتر بتوانید از تمامی مطالب استفاده نمایید

دانلود BB FlashBack Pro v5.21.0.4172 - نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ

  • دسته: فیلمبرداری از صفحه نمایش »


    http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/193803.jpg    با این نرم افزار میتوانید از محیط میز کار خود فیلم بگیرید و تمام حرکاتی که انجام میشود را برای شما در قالب یک فیلم فلش یا فیلمهای رسانه ای ذخیره سازی کند. با این نرم افزار میتوانید روی هر بخشی که علاقه داشتید متن راهنما اضافه کنید. از این نرم افزار در بسیاری از پروژه های آموزشی استفاده میشود. هنگامی که شما کار خود را با فرمت SWF ذخیره  میکنید، این نرم افزار برای شما فایلی دیگر به همراه فایل SWF فلشی میسازد که با فرمت HTML میباشد و شما  میتوانید به راحتی از آن در صفحات وب مورد نیاز خود استفاده کنید.

    exe**-**[http://dlzeynal.ir/software%20computer/BB.FlashBack.Pro.v%35.%32%31.%30.%34%31%37%32%5Fwww.zeynal.ir.rar! | حجم: 22 مگابایت]**بعد از دانلود ، اول اینترنت را قطع نموده سپس نرم افزار را نصب کنید. فایل داخل پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار کپی کنید تا نرم افزتار فعال شود.

راهنمای نصب

راهنمای نصب:


راهنمای دانلود: در صورت مشکل داشتن لینک دانلود لطفاً از طریق پشتیبانی و یا از قسمت نظرات پایین همین صفحه اطلاع دهید تا لینک بررسی شود. با نرم افزار مدیریت دانلود ( اینترنت دانلود منیجر ) دانلود نمایید.

مشخصات

فرمت :

زبان :

تعداد صفحه :

اندروید مورد نیاز :

نویسنده : زینال
تاریخ ارسال این مطلب : 1393/05/07
عنوان این مطلب : دانلود BB FlashBack Pro v5.21.0.4172 - نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ
دسته : فیلمبرداری از صفحه نمایش »
آدرس کوتاه این مطلب : www.zeynal.ir/2438.html

نظرات شما

نظر شما
نام شما:
ایمیل:
وبسايت:
کد تایید:
نظر خود را در کادر زیر بنویسید

پسورد تمامی فایلهای فشرده شده www.zeynal.ir می باشد.

دانلود Hamrah site zeynal v5.3 - نرم افزار همراه سایت زینال


  • http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/375276.jpg


    برنامه همراه سایت زینال در نسخه اندروید منتشر شد. شما کاربران با نصب این برنامه در گوشی اندروید خود ، میتوانید به راحتی از سایت بازدید کرده و از به روزرسانی آن آگاه شوید. با نصب این برنامه در گوشی موبایل یا تبلت ، در هر جا که باشید میتوانید از سایت بازدید نموده و از مطالب آن استفاده کنید.