دست از راحت طلبی برداريد. فقط زماني پيشرفت خواهی کرد که با سختيها و مشکلات مقابله کنيد
کاربر گرامی ، لطفا با یکی از مرورگرهای زیر از سایت بازدید کنید تا بهتر بتوانید از تمامی مطالب استفاده نمایید

چرا افراد سحرخیز موفق ترند؟

 • دسته: مهارتهای زندگی »


  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/217183.jpg


  برخلاف بسیاری از افرادی که کارهای خود را در نیمه های شب انجام میدهند، برخی از لحاظ بیولوژیکی به گونه ای هستند که صبح زود از بیشترین میزان کارایی برخوردارند. این افراد موفق به انجام کارهای بیشتری در ساعات اولیه روز میشوند. بنابر نتایج بسیاری از تحقیقات ، سرخیزی عامل دستیابی به بسیاری از موفقیتها محسوب میشود. 11 دلیل علمی برای اثبات این ادعا که افراد صبح خیز از موفقیت بیشتری نسبت به سایرین برخوردارند، وجود دارد:

  1- ممکن است به طور طبیعی جزء آن دسته افرادی باشید که صبح زود از خواب بیدار میشوید.
  بنابر نتایج تحقیقات 10 درصد از انسانها به طور طبیعی صبح زود از خواب بیدار میشوند. اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید، سحرخیزی به شما کمک خواهد کرد تا بازدهی خود را افزایش داده و از موفقیت بیشتری برخوردار شوید.

  2- شما در یک شرکت خوب مشغول به کار خواهید شد.
  بسیاری از افراد موفق عرصه کسب و کار و تجارت صبح زود از خواب بیدار میشوند. برای مثال ” ایندرا نویی” رییس شرکت پپسی ( 4 صبح)، “تیم کوک” رییس شرکت اپل (4:30 صبح) و “ریچارد برانسون” (5:45) از خواب بیدار میشود.

  3- شانس بیشتری برای خوردن یک صبحانه عالی خواهید داشت.
  طبق نتایج تحقیقی از مرکز بهداشت دانشگاه هاروارد، افرادی که صبحانه نمیخورند بیشتر در معرض خطر بیماریهای قلبی قرار دارند. اگر صبح زود از خواب بیدار شوید زمان کافی برای خوردن یک صبحانه کامل را خواهید داشت.

  4- از سلامت بیشتری برخوردار خواهید بود.
  در مقاله ای از انجمن روانشناسی آمریکا بیان شده است افرادی که صبح زودتر از خواب بیدار میشوند از سلامت جسمی و روحی بیشتری برخوردارند.

  5- از بازدهی بیشتری برخوردار خواهید بود.
  افراد سحرخیز هم مانند بقیه بعداز ظهر انرژی خود را از دست میدهند، اما صبح خود را با بازدهی بالاتری آغاز میکنند.

  6- فعال تر خواهید بود.
  بنابر نتایج تحقیقات دانشگاه هاروارد، افرادیی که صبح زود از خواب بیدار میشود بازدهی بالاتری دارند و درنتیجه فعالیت بیشتری داشته و از موفقیت بیشتری برخوردار خواهند شد.

  7- دچار اضافه وزن نمیشوید.
  نتایج تحقیقات دانشگاه درکسل نشان داد افرادی که صبح زود از خواب بیدار میشوند، نسبت به افرادی که طول شب را بیدارند، از شاخص توده بدنی پایین تری برخوردارند.

  8- زمان بیشتری را در طول روز در اختیار خواهید داشت.
  اگر هر روز صبح یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید، در طول سال 15 روز زمان بیشتر در اختیار خواهید داشت که میتوانید این زمان اضافی را به ورزش ، مدیتیشن و خوردن صبحانه ، مطالعه اخبار یا هر کاری که دوست دارید اختصاص دهید.

  9- عوالی کمتری باعث ایجاد اختلال در تمرکز شما خواهند شد.
  همانطور که در نیمه های شب تماسهای تلفنی، پیامهای متنی و افراد کمتری باعث ایجاد اختلال در تمرکز انسان میشوند، صبح زود هم از همین ویژگی برخوردار است و فرد میتواند کل زمان را به خود اختصاص دهد.

  10- شما با روند طبیعی زمین سازگار خواهید شد.
  بسیاری از حیوانات روند بیولوژیکی بدن خود را با طلوع و غروب خورشید هماهنگ میکنند.افرادی هم که صبح زود از خواب بیدار میشوند با این ریتم طبیعی هماهنگ میشوند.

  11- افراد شادتری خواهید بود.
  طبق نظر محققان دانشگاه تورنتو، افرادی که صبح زود از خواب بیدار میشوند به نسبت بقیه شادتر هستند.

  چه کسی دلش نمیخواهد شادتر باشد؟


راهنمای نصب

راهنمای نصب:


راهنمای دانلود: در صورت مشکل داشتن لینک دانلود لطفاً از طریق پشتیبانی و یا از قسمت نظرات پایین همین صفحه اطلاع دهید تا لینک بررسی شود. با نرم افزار مدیریت دانلود ( اینترنت دانلود منیجر ) دانلود نمایید.

مشخصات

فرمت :

زبان :

تعداد صفحه :

اندروید مورد نیاز :

نویسنده : زینال
تاریخ ارسال این مطلب : 1394/02/16
عنوان این مطلب : چرا افراد سحرخیز موفق ترند؟
دسته : مهارتهای زندگی »
آدرس کوتاه این مطلب : www.zeynal.ir/3211.html

نظرات شما

نظر شما
نام شما:
ایمیل:
وبسايت:
کد تایید:
نظر خود را در کادر زیر بنویسید

پسورد تمامی فایلهای فشرده شده www.zeynal.ir می باشد.

دانلود Hamrah site zeynal v5.3 - نرم افزار همراه سایت زینال


 • http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/375276.jpg


  برنامه همراه سایت زینال در نسخه اندروید منتشر شد. شما کاربران با نصب این برنامه در گوشی اندروید خود ، میتوانید به راحتی از سایت بازدید کرده و از به روزرسانی آن آگاه شوید. با نصب این برنامه در گوشی موبایل یا تبلت ، در هر جا که باشید میتوانید از سایت بازدید نموده و از مطالب آن استفاده کنید.