دست از راحت طلبی برداريد. فقط زماني پيشرفت خواهی کرد که با سختيها و مشکلات مقابله کنيد
کاربر گرامی ، لطفا با یکی از مرورگرهای زیر از سایت بازدید کنید تا بهتر بتوانید از تمامی مطالب استفاده نمایید

بدن افراد عاشق چه میگوید؟

 • دسته: مهارتهای زندگی »


  http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/225800.jpg


  واقعا عاشق شماست؟
  وقتی با کسی آشنا میشویم و تصمیم میگیریم با او نامزد و در نهایت ازدواج کنیم، شاید گاهی شک و تردید سراغ مان بیاید و از خودمان بپرسیم آیا این فرد واقعا به ما علاقه دارد؟ چگونه میتوانیم از عشق و احساس او مطمئن باشیم؟ شاید فهمیدن این موضوع به مرور زمان امکان پذیر باشد اما اگر میخواهید در همان مراحل اولیه به این موضوع پی ببرید لازم است زبان بدن آن شخص را بلد باشید. این روش به صورت قطعی نمیتواند به تمام سوالات ما پاسخ دهد اما با کمک آن میتوانیم تا حدودی این موضوع را تشخیص دهیم.

  چشمها
  اگر زمانی که با خواستگار یا نامزدتان به گردش میروید در اغلب اوقات چشمان نامزدتان به شما دوخته شده است، نشانه این است که او عاشق شماست و اطلاعات درونی و شخصیت پنهان شما را واکاوی میکند. اما اگر زمانی که با یک دیگر هستید چشمان او به اطراف میچرخد، این حالت میتواند نشان دهنده این باشد که او در انتخاب خود مردد است.
  البته هر نگاه به اطراف نشانه این مردد بودن و شکاک بودن نیست. افرادی که در انتخاب مردد هستند سعی میکنند به دفعات مختلف از نگاه مستقیم پرهیز کنند. مردها مغزی تصویری و کاملا مبتنی بر تصاویر دارند. زمانی که یک مرد نامزدش را میبیند دوست دارد دوباره به او نگاه کند. مردمک چشم افراد عاشق بزرگتر میشود و فرد دارای چشمهای شفاف تر و درشت تری میشود که حس خیس بودن یا اشک آلود بودن به او دست میدهد.

  عشق یک بیماری دوست داشتنی است
  با تصویربرداری از افراد عاشق، پژوهشگران دریافتند یک نقطه خاص در تصاویر مغزی بیشترین ارتباط را با عشق دارد. این نقطه مسئول بیش تر اعمال حیاتی مانند خوردن، آشامیدن و حرکات چشم است. دانشمندان روی این موضوع تحقیق کردند و متوجه شدند همانند خوردن، خوابیدن و… عاشق شدن هم جزء نیازهای بدنی و روحی ماست و جالب است بدانید روان شناسان هم بیشترین شباهت را بین عشق و یک بیماری خاص روانی به نام وسواس اجباری مشاهده کرده اند. در این بیماری، افکار خاصی به مغز هجوم می آورد که فرد از آنها گریزی ندارد؛ این افکار او را مجبور به انجام رفتارهای خاصی میکند که اگر انجام ندهد دچار اضطراب و استرس زیادی میشود. درست مانند شخصی که وسواس دارد و خانه و محل کار خود را روزی دو بار تمیز و گردگیری میکند. این علاقه شدید قلبی یا همان عشق در ظاهر نشانه های بالینی شبیه بیماری وسواس اجباری دارد که از نظر آزمایشگاهی هم به آن شبیه است. در بیماری وسواس اجباری، یک ناقل خاص در سلولهای پلاکت خون بیمار افزایش پیدا میکند. پژوهشگری به نام مارازیتی، افراد عاشق را به این طریق آزمایش کرده و به این نتیجه رسیده که آنها هم درست همین حالت را دارند، پس عشق حالت وسواس اجباری ایجاد میکند در آن فرد عاشق دچار افکار و عادتهای خاصی می شود که نمیتواند از دست آن ها خلاص شود؛ مثل دیدارهای پی در پی، تماس گرفتن مکرر با طرف مقابل خود و فکر کردن مدام به او که عملکرد عادی مغزش را مختل میکند.

  زبان بدن
  افراد عاشق همان طور که گفتیم دچار فعل و انفعالاتی میشوند که مغز وظیفه انتقال این اطلاعات و حالتها را به اندام شان بر عهده دارد. درنتیجه بدن شان دچار تغییر و تحول خواهد شد. بسیاری از نشانه ها وجود دارد که میتوانیم از روی آنها حدس بزنیم یک فرد عاشق شده است یا خیر.

  برخی از راههای ابراز اطلاعات مربوط به احساسات از طریق زبان بدن فرد عاشق حالات چهره ، تماس چشمی ، صدا و زبان بدن است. به این ترتیب هر یک از این حالتها دارای نشانه های مخصوصی هستند که میتوانند در رفتار غیرکلامی ما انسانها دیده شوند.

  لبخند زدن
  زمانی که نامزدتان به شما علاقه مند است، عمیق و صمیمی به شما لبخند میزند. اگر او لبخندی خشک و مصنوعی دارد انگار که آن لبخند به زور به او دیکته شده است. در این صورت بهتر است بدانید او از روی ادب کنار شماست و به محض این که فرصتی پیدا کند، شما را ترک خواهد کرد. لبخند مصنوعی را میتوانید از هماهنگ نبودن ابروها با گوشه های لب در خندیدن تشخیص دهید. در خندیدن واقعی گوشه های لب بالا و ابروها کمی مچاله میشوند. افراد عاشق سعی میکنند جوری بخندند که لبشان به گوشه کشیده تر شده و دندانهای آنها همراه چشمهای گردشده دیده میشود. آنها خندیدن را با چشمهایشان هم اجرا میکنند و میتوانید آثار خندیدن یک عاشق را در چشمهای گردشده او هم ببینید.

  شخصیت
  مردی که به نامزدش علاقه داشته باشد سعی میکند در مقابل او مانند یک جنتلمن رفتار کند. کمک میکند تا مانتو یا پالتویش را بپوشد، مراقب اوست و سعی میکند زندگی را برای او ساده تر کند. با این نشانه ها میتوانید بفهمید که مادرش او را به خوبی تربیت کرده و این علامتی است برای این که بفهمید علاقه مرد به نامزدش چقدر واقعی است و فقط از روی ادب با خانمها رفتار نمیکند. این نوع مردان همیشه در تمام موارد اولویت را با خانمها میدانند و در موضوعات مهم در زندگی با آنها مشورت میکنند.

  مردانی که زبان عشق ندارند
  بسیاری از مردان علاقه شان را پشت حرفهای آزاردهنده و نیش دارشان پنهان میکنند. آنها ممکن است جوک یا حرف خنده داری بزنند یا نامزدشان را دست بیندازند اما این نوع مردان با کارهای شان در واقع به خانمها نشان میدهند که عاشقشان هستند. ادبیات اغلب آقایان در این نوع خشونت کلامی خلاصه میشود و به مرور زمان هم خانمها به این نوع ادبیات عادت میکنند.

  زبان بدن افراد عاشق در اجتماع
  افراد عاشق وقتی در مقابل معشوق قرار میگیرند بدن خود را به فرد مورد علاقه میل کرده و سعی میکنند که همیشه رو به او قرار گیرند. در آقایان معمولا بدن به صورت یک حمایت کننده و دربرگیرنده است و در خانم ها بدن کوچک و ضعیف تر نشان داده میشود تا حمایت مورد نیاز را از مرد دریافت کند. مردها غالبا دوست دارند نامزدشان در سمت چپ شان قرار گیرد و اندازه یک کف پا هم فاصله راه رفتن مرد از خانم بیشتر باشد. موقع راه رفتن مرد با کج کردن سر به سمت نامزدش سعی در ارتباط چشمی با او دارد. بیشتر وقتها افراد عاشق مات و خیره به یک نقطه نگاه کرده و از شنیدن صدای بیرون و خارجی اجتناب میکنند. سر فرد عاشق معمولا متمایل به یک طرف است و سعی میکند هنگام شنیدن هم لبخند کوچکی بر لب داشته باشد و با حرکات سر معشوق خود را همراهی میکند.

  نشستن فرد عاشق
  فرد عاشق برای فرار از دیده شدن استرسها و علائم ظاهری، متمایل به جلو مینشیند و نشیمن گاه خود را از صندلی کمی فاصله میدهد. او با این کار به نامزدش توجه کرده و خود را به او نزدیکتر میکند و البته در تلاش است بدن خود را کنترل کند. افراد عاشق موقع نشستن سعی میکنند رو به روی یکدیگر بنشینند اما در روابط بسیار نزدیکتر سعی میکنند کنار هم و در یک محل قرار گیرند حتی برای استفاده از یک بشقاب برای غذا و نوشیدنی ترجیح میدهند کنار هم بنشینند. افراد عاشق موقع نشستن سعی میکنند هیچ مانعی رو به روی شان نباشند و هیچ چیز خارجی بین آنها قرار نگیرد. لباسهای اضافی و وسایل اضافی خود را در کنار دیگری قرار میدهند و از فاصله انداختن یا مانع گذاشتن بین خود و نامزدشان پرهیز میکنند. این افراد هنگامیکه مینشینند و به گوش کردن و نگاه کردن نامزد خود ادامه میدهند، مشت خود را گره میکنند و کنار سر میگذارند و با علاقه و یک حسرت کوچک به فرد خیره میشوند.

  بازوها
  زمانی که نامزدتان با دستانی باز به استقبال شما می آید، نشان دهنده علاقه به ایجاد صمیمیت و آشنایی بیشتر است اما اگر کسی بازوهایش بسته باشد به این معنی است که او علاقه ندارد شما به حریم شخصی اش وارد شوید. دستهای عرق کرده و بازی کردن با وسایل دم دست خود یکی از نشانه های عاشق شدن مردهاست.

  شانه ها
  زمانی که مردان در حال صحبت و گفت و گو با نامزد مورد علاقه شان هستند شانه های شان به طور غیرارادی به سمت جلو خم میشود. این کار به خاطر بهتر گوش کردن به فرد مقابل انجام میشود. این حالت نشان دهنده این است که آن مرد میخواهد شما در مرکز توجهش باشید و تمام تمرکز و توجهش به شماست.

  اندام بالاتنه
  زمانی که مردی با نامزدش قدم میزند، سینه اش را جلو داده و بازوهایش به عقب متمایل میشود. این حالتی است که مردان سعی میکنند جنس مخالفشان را با آن تحت تاثیر قرار دهند و قدرت و استواری خود را به دیگران نشان دهند. معمولا هم تنفسهای عمیق و بلند مدت میکشند یا تپش قلب ناشی از هیجان را کنترل میکنند.

  پاها
  اگر مردی به نامزدش علاقه مند شده باشد سعی میکند در راه رفتن خانم را راهنمایی کند یا هنگام ورود به محل خاصی بعد از خانم حرکت کند حتی در را برای خانم باز کند و صندلی اش را به جلو بکشد. موقعیت و حالتی که او به خود میگیرد نشان دهنده میزان صمیمیت و علاقه او به نامزدش است. او سعی میکند نامزدش را حمایت کند و به طرف مقابل بفهماند که همیشه در کنار اوست.راهنمای نصب

راهنمای نصب:


راهنمای دانلود: در صورت مشکل داشتن لینک دانلود لطفاً از طریق پشتیبانی و یا از قسمت نظرات پایین همین صفحه اطلاع دهید تا لینک بررسی شود. با نرم افزار مدیریت دانلود ( اینترنت دانلود منیجر ) دانلود نمایید.

مشخصات

فرمت :

زبان :

تعداد صفحه :

اندروید مورد نیاز :

نویسنده : زینال
تاریخ ارسال این مطلب : 1394/06/07
عنوان این مطلب : بدن افراد عاشق چه میگوید؟
دسته : مهارتهای زندگی »
آدرس کوتاه این مطلب : www.zeynal.ir/3454.html

نظرات شما

نظر شما
نام شما:
ایمیل:
وبسايت:
کد تایید:
نظر خود را در کادر زیر بنویسید

پسورد تمامی فایلهای فشرده شده www.zeynal.ir می باشد.

دانلود Hamrah site zeynal v5.3 - نرم افزار همراه سایت زینال


 • http://zeynal.ir/uploads/z/zeynal/375276.jpg


  برنامه همراه سایت زینال در نسخه اندروید منتشر شد. شما کاربران با نصب این برنامه در گوشی اندروید خود ، میتوانید به راحتی از سایت بازدید کرده و از به روزرسانی آن آگاه شوید. با نصب این برنامه در گوشی موبایل یا تبلت ، در هر جا که باشید میتوانید از سایت بازدید نموده و از مطالب آن استفاده کنید.